Kamu Kurumu İçin 45 Yaşını Aşmamış İşçi Alımı Yapılacak

Kamu işçi alımı ilanları doğrultusunda yayını gerçekleştirilmiş olan resmi duyurularda Bursa Kestel Belediyesi birimlerinde görev verilmek üzere 2 beden işçisi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 17.09.2021, 09:53
Kamu Kurumu İçin 45 Yaşını Aşmamış İşçi Alımı Yapılacak

Kamu Kurumu İçin 45 Yaşını Aşmamış İşçi Alımı Yapılacak

Belediye işçi alımı ilanları kapsamı içerisinde Bursa şehrine bağlı Kestel belediyesi tarafından bildirilen personel alım işlemleri için başvuru yapacak kişilerin 45 yaşından büyük olmaması zorunludur.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Kesbeltaş işletmeleri kamu personel alımı ilanları için son başvuru tarihi 20.9.2021.

Başvurular belediyenin mail adresine fotoğraflı özgeçmiş yollanmak sureti ile gerçekleştirilecektir.

kesbeltas@gmail.com


Başvuru Şartları


Kestel belediyesi tarafından açıklanmış işçi istihdamı için başvuru yapmak isteyen kişilerin Bursa il sınırları içinde yaşıyor olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, en az ilkokul mezunu olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekmekte.

Bursa belediyesi işçi alımı ilanları için başvuru işlemleri gerçekleştirecek olan adayların Sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve 18 yaşından büyük olmaları şartı bulunmakta.

Kamu işçisi alımı işlemleri için gerekli olan başvurular için tüm vatandaşların devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, asfalt yama işinde tecrübeli olmaları ve kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmaları gerekmektedir.


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı