Kamu Güncel Daimi İşçi İlanları İle Mekanik Bakımcı Alımı Yapılacak

Kamu sürekli işçi alımı için bildirilmiş olan ilanlar bilgisinde Tekirdağ Saray belediyesi içinde çalıştırılmak üzere mekanik bakım personeli alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 29.09.2021, 00:04 01.10.2021, 06:54
Kamu Güncel Daimi İşçi İlanları İle Mekanik Bakımcı Alımı Yapılacak

Son dakika kamu işçi alımı ilanları kapsamında yayınlanmış duyrulara başvuru yapmak isteyenlerin çalışmaya engel olacak bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Tekirdağ mekanik ustası alımı son başvuru tarihi 03.10.2021.

Başvurular mail yolu ile yapılacaktır. Adaylar özgeçmişlerini yollaması gerekiyor.

sirket@saray.bel.tr


Başvuru Şartları Nedir?


Belediye işçi alımı ilanları için başvuru düzenlemek isteyenlerin ilçe sınırları içinde oturuyor olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve en az ilkokul mezunu olmaları gerekmekte.

Tekirdağ iş ilanları için görev yapmak isteyenlerin mesleki çalışmaları güncel olarak yakından takip etmeleri, Herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve sahada araç ve gereçlerin sürekli bir şekilde kullanıma hazır halde olmasını sağlamaları gerekmekte.

Kamu personel alımları için tüm adayların çalışma esnasında çözüm odaklı olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve araçların gerekli olan bakımlarını yapmaları gerekmekte.

Bütün başvuru sahiplerinin ekip çalışması konusunda deneyimli olmaları, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve Öğrenmeye açık, araştırmacı olmaları gerekiyor.

Saray ilçesi alımları için belediye içinde görev almak isteyenlerin Düzenli ve planlı çalışma alışkanlığı olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı