Kamu Daimi Güncel Şoför Alımı İlanları

Son dakika şoför alımı ilanları içerisinde yayınları açıklanmış olan duyuru işlemlerinde İstanbul Bayrampaşa belediyesi iştiraki olan BAYPAŞ bünyesi için sürücü alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 22.09.2021, 06:08 23.09.2021, 00:15
Kamu Daimi Güncel Şoför Alımı İlanları

İstanbul şoför alımı ilanları için çalışmak isteyen adayların Türk vatandaşı olması, SRC - 2 belgesine sahip olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Baypaş İnşaat Hizmetleri personel alımı son başvuru tarihi 23.09.2021.

Başvuru Adresi: bayrampasa@baypas.org e posta adresine özgeçmişinizi online yollamanız gerekiyor.

Resmi ilan belgesi aşağıda bulunuyor.


Başvuru Şartları Nedir?


Belediye şoför alımları için bütün başvuru yapacakların Psikoteknik belgesi olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve kusurlu olarak ölüm içeren ya da yaralanmaya neden olan trafik kazası yapmamış olmaları zorunludur.


Kamu personel alımı için tüm başvuru sahiplerinin Ceza puanından dolayı ehliyetlerine polis tarafından el konulmamış olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.


Belediye iş ilanları kapsamında görevlendirilmek isteyen kişilerin, alkollü araç kullanmaktan dolayı trafik cezası almamış olmaları ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.


Son dakika kamu haberleri doğrultusunda adayların esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, güler yüzlü, pozitif, hizmet kültürü gelişmiş olmalı ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


Kamu İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

İkametgah Belgesi.

SGK hizmet dökümü.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı