Kamu Belediyesi Sınavsız Kadrolu Şoför Alımı Yapacak

Güncel şoför alımı ilanları ile açıklanmış bilgilerde Erzincan Çayırlı belediyesi başkanlığı bünyesine kadrolu şoför alımı gerçekleştirilecek. Belediye şoför alımı başvuru şartları nedir?

Kamu İşçi Alımı 23.10.2021, 00:33 24.10.2021, 10:52
Kamu Belediyesi Sınavsız Kadrolu Şoför Alımı Yapacak

Güncel iş ilanları ile birlikte kamu işçi alımı ilanları ile birlikte Çayırlı belediyesi başkanlığı personel alımı için çalışmak isteyen adayların SRC belgesine sahip olması gerekmekte.


DAİMİ ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Çayırlı ilçe belediyesi personel alımı son başvuru tarihi 26.10.2021 olarak açıklandı.

•    İş başvurusu yapmak isteyen adayların kuruma şahsen başvuru yapması gerekiyor.


SINAVSIZ ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Belediye şoför alımı için çalışmak amacı ile iş başvurusu yapmak isteyenlerin kullanmakta olduğu aracın temizliğini yapması, Türk vatandaşı olması ve araç arızası durumlarında onarımı için gerekli işlemleri yapması gerekmekte.

2.    Kamu işçi alımı kapsamında başvuru işlemlerinde bulunacak adayların araçların periyodik bakımlarını takip etmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve C-D ehliyetlerine sahip olması gerekiyor.

3.    Bütün adayların aracı sürerken trafik kurallarına göre sürmesi, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve ileri seviye sürüş teknikleri konusunda bilgi sahibi olması gerekmekte.

4.    KPSS şartsız kamu personel alımı için görev almak isteyenlerin ceza puanından dolayı ehliyetine el konulmamış olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve SRC ile psikoteknik belgelerinin olması gerekiyor.

5.    Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmeleri, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve alkollü araç kullanmaktan dolayı trafik cezası almamış olması gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı