Kamu Belediye Başkanlığına Kadrolu Temizlik Görevlisi Alımı

Kamu kurumuna Temizlik personeli alımı yapılması için yayınlanan iş ilanları bilgisinde İstanbul Beykoz belediyesi başkanlığına 4 adet Temizlik personeli alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 31.10.2021, 11:33 01.11.2021, 00:08
Kamu Belediye Başkanlığına Kadrolu Temizlik Görevlisi Alımı

Beykoz belediyesi kuruluşu olan BEYTAŞ kuruluşu kamu işçi alımı için başvuru yapacak olan kişilerin hijyen belgelerinin olması, 20 veya 45 yaş arasında olmaları, vardiyalı bir şekilde çalışabilmeli ve işletme içinde tuvalet ve genel temizliği yapması gerekiyor.


KAMU TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


BEYTAŞ işçi alımı son başvuru tarihi 3.11.2021 olarak bildirildi.

Başvuru yapacak olan bütün kişilerin Beykoz belediyesi kurumuna şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.


BELEDİYE TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Kamu Belediye Başkanlığına Kadrolu Temizlik Görevlisi Alımı İçin duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Kamu kurumuna Temizlik personeli alımı yapılması için yayınlanan iş ilanları bilgisinde Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İstanbul Beykoz belediyesi başkanlığına 4 adet Temizlik personeli alımı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

Beykoz belediyesi kuruluşu olan BEYTAŞ kuruluşu kamu işçi alımı için başvuru yapacak olan kişilerin hijyen belgelerinin olması ve erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı