Kamu 40 Kişi Beden İşçisi Alımı İlanları Yayınlandı

Kamu işçisi alımı ile yayınlanmış olan iş ilanları duyurusunda Manisa Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 40 işçi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 07.11.2021, 01:40 09.11.2021, 07:28
Kamu 40 Kişi Beden İşçisi Alımı İlanları Yayınlandı

Güncel belediye işçi alımı iş başvurusu yapacak olan bütün vatandaşların 18 yaşını bitirmiş olması, askerliğini yapmış olması ve sağlık sorunlarının bulunmaması gerekiyor.


KAMU BEDEN İŞÇİSİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Akhisar belediyesi kamu personel alımı son başvuru tarihi 8.11.2021 olarak açıklanmıştır.

•    İş başvurusu için kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapması gerekiyor.

•    İnönü mahallesi 15 sokak No: 59 Akhisar


KAMU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


•    Manisa belediyesi personel alımı için başvuru yapacak olan şahısların kullanılan kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi gerekiyor.

•    Kamu personel alımı kapsamında Manisa iş ilanları için başvuru düzenleyeceklerin kişisel gelişimine önem veren kişilerden olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlaması gerekiyor.

•    Akhisar iş ilanları için görev almak amacı ile başvuru yapacakların açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması gerekiyor.

•    Tüm adayların herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, ambarda bulunan malzemelerin taşınmasını sağlamalı ve kamusal haklardan mahrum olunmaması, benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları ayrıca askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı