Kadrolu Olarak Üniversiteye İşçi Alımı Yapılacak

Kamu kurumuna işçi alımı yapılması için açıklanan kamu personel alımı ilanları bilgisinde Samsun üniversitesi bünyesine 10 teknisyen alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 30.10.2021, 11:14 31.10.2021, 11:39
Kadrolu Olarak Üniversiteye İşçi Alımı Yapılacak

Üniversite işçi alımı için Samsun Üniversitesi alımlarına iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin Mesleki ortaöğretim kurulumlarının Makine alanı mezunu, Mesleki ortaöğretim kurulumlarının Elektrik-Elektronik Teknolojisi alanı mezunu veya Mesleki ortaöğretim kurulumlarının Biyomedikal Cihaz Teknolojileri alanı mezunu olmaları gerekiyor.

Kamu işçi alımı için başvuracak adayların kendi iş kollarında en az bir yıllık bir deneyime sahip olmaları ve bunu resmi olarak belgelendirmeleri gerekiyor.


ÜNİVERSİTE İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Samsun üniversitesi kadrolu teknisyen alımı son başvuru tarihi 2.11.2021 olarak bildirildi.

Samsun iş ilanları kapsamında iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin Samsun Üniversitesi resmi internet sayfası www.samsun.edu.tr üzerinden başvuru formunu doldurup indirdikten sonra kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.


ÜNİVERSİTE TEKNİSYEN ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Kadrolu Olarak Üniversiteye İşçi Alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Samsun üniversitesi bünyesine 10 teknisyen alımı personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Üniversite işçi alımı için Samsun Üniversitesi alımlarına iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Samsun iş ilanları kapsamında iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı