Kadrolu Güvenlik Alımı Yapılması İçin İş İlanları Yayınlandı

Kamu güvenlik alımı ilanları genelinde açıklanmış olan işçi alımı duyurularında Samsun Üniversitesi içerisinde istihdam üzere 21 kadrolu güvenlik alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 31.10.2021, 11:41 01.11.2021, 10:02
Kadrolu Güvenlik Alımı Yapılması İçin İş İlanları Yayınlandı

Kamu güvenlik alımı için bütün adayların MYO Güvenlik ve Koruma bölümlerinden mezun olmaları, üniversite içinde bulunan yerleşkelerde iç ve dış bölümlerinde vardiyalı sistem içinde çalışmaya engel olacak bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

ÜNİVERSİTE GÜVENLİK ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


1.    Samsun üniversitesi kadrolu işçi alımı son başvuru tarihi 2.11.2021 olarak bildirildi.

2.    Samsun iş ilanları kapsamında iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin Samsun Üniversitesi resmi internet sayfası www.samsun.edu.tr üzerinden başvuru formunu doldurup indirdikten sonra kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

3.    Bütün başvuru sahiplerinin B Sınıfı Ehliyet sahibi olması ve başvuru tarihinin son günü itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmaları gerekiyor.


KADROLU GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


•    Üniversite Kadrolu Güvenlik Alımı Yapılması İçin duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

•    Kamu güvenlik alımı ilanları kapsamı içinde yayınlanmış olan işçi alımı bilgisinde Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

•    Samsun Üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 21 daimi güvenlik alımı iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

•    Güvenlik alımı iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin yüksekokulların Özel Güvenlik ve Koruma ön lisans programından mezun olmaları VE askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı