Kadıköy Belediyesi İşçi Alımı İş İlanları

Kamu Belediye memur alımı iş ilanları 2021 memur alımı duyurusu ile birlikte daimi olarak Kadıköy Belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 personel alımı yapacak.

Kamu İşçi Alımı 11.08.2021, 11:10 12.08.2021, 00:07
Kadıköy Belediyesi İşçi Alımı İş İlanları

Kadıköy Belediyesi İşçi Alımı İş İlanları

Kamu memur alımı ilanları dahilinde Yalova Kadıköy Belediyesi başkanlığı inşaat mühendisi alımı, mimar alımı, inşaat teknikeri alımı ve zabıta memuru alımı gerçekleştirilecektir.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Son başvuru tarihi 13.08.2021

Başvuru yapacak olan kişilerin ilk önce www.yalova-kadikoy.bel.tr adresinden başvuru formunu indirmeleri ve doldurmaları gerekiyor. Başvurular aşağıda yazılı olan adrese yapılacak.

Merkez mahallesi Atatürk caddesi No: 37 Kadıköy - Yalova

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


•    Belediye 5 adet kamu personel alımı için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

•    Güncel memur alımı için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

•    Son dakika personel alımı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

•    Belediye memur alımı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

•    Yalova belediye başkanlığı 5 kamu personel alımı için ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

•    Kamu 2021 memur alımı için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı