Kadıköy Belediyesi 8 Kadrolu Güvenlik Görevlisi Alımı İlanları

Kamu güvenlik alımı ilanları için yayınlanmış bilgilerde İstanbul Kadıköy belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız ve sınavsız olarak 8 adet daimi özel güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 03.11.2021, 08:30 04.11.2021, 08:20
Kadıköy Belediyesi 8 Kadrolu Güvenlik Görevlisi Alımı İlanları

Kadrolu güvenlik görevlisi alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olan vatandaşların en az lise mezunu olmaları, Anadolu yakasında yaşıyor olmaları ve 5188 sayılı özel güvenlik temel eğitimlerini tamamlamış olmaları gerekiyor.


BELEDİYE GÜVENLİK ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


İstanbul özel güvenlik alımı için son başvuru tarihi 4.11.2021 olarak duyuruldu.

Çalışmak için iş başvurusu yapacak olan kişilerin aşağıda yazılı bulunan mail adresine özgeçmiş bilgilerini yollamaları gerekiyor.

info@kasdas.com


KADIKÖY BELEDİYESİ KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Kamu güvenlik alımı ilanları için yayınlanmış ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2.    Kadrolu güvenlik görevlisi alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olan vatandaşların en az lise mezunu olmaları ve kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3.    Kadıköy Belediyesi 8 Kadrolu Güvenlik Görevlisi Alımı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4.    İstanbul Kadıköy belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız ve sınavsız olarak ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

5.    Bütün adayların Anadolu yakasında yaşıyor olmaları ve 5188 sayılı özel güvenlik temel eğitimlerini tamamlamış olmaları ve duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı