Kadıköy Belediyesi 25 Kadrolu Temizlik Personeli Alımı İlanları

Kamu personel alımı ilanları kapsamı içinde açıklanmış olan bilgilerde Kadıköy belediyesi başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 25 tane daimi temizlik görevlisi alımı yapacak.

Kamu İşçi Alımı 03.11.2021, 08:26 04.11.2021, 00:16
Kadıköy Belediyesi 25 Kadrolu Temizlik Personeli Alımı İlanları

Kadrolu temizlik görevlisi alımı ilanları için iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin en az sekiz yıllık ilköğretim mezunu olmaları, İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyor olmaları ve esnek mesai saatlerine uyumlu bir şekilde çalışabilmeleri gerekiyor.


KADIKÖY BELEDİYESİ TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI


Kadıköy belediyesi işçi alımı son başvuru tarihi 4.11.2021 olarak duyuruldu.

Görev almak amacı ile başvuru yapacak olan kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

info@kasdas@com


KADROLU TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Kadıköy Belediyesi 25 Kadrolu Temizlik Personeli Alımı için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu ve başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Kamu personel alımı ilanları kapsamı içinde açıklanmış olan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Kadıköy belediyesi başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 25 tane daimi temizlik görevlisi alımı için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Kadrolu temizlik görevlisi alımı ilanları için iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin en az sekiz yıllık ilköğretim mezunu olmaları ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı