Kadbel Sosyal Hizmetler Kamu Kurumuna Kadrolu Garson Alımı

Kadrolu garson alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan bilgilerde Yalova Kadbel sosyal hizmetler kurumu bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 servis elemanı alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 04.11.2021, 08:04 06.11.2021, 01:09
Kadbel Sosyal Hizmetler Kamu Kurumuna Kadrolu Garson Alımı

Kamu işçi alımı ilanları kapsamında açıklanmış kamu personeli alımı işçin başvuru yapacak olan adayların 19-25 yaş aralığında olmaları, en az lise mezunu olmaları ve T.C. vatandaşı olmaları şartı bulunmakta.


KAMU KADROLU GARSON ALIMI BAŞVURU BİLGİSİ


Daimi servis personeli alımı son başvuru tarihi 7.11.2021 olarak bildirildi.

Adayların iş başvurusu işlemleri için kuruma şahsen başvurmaları gerekiyor.

Merkez mahallesi Atatürk Caddesi No: 37 Yalova

Telefon: 0 226 833 85 70


BELEDİYE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Kadrolu garson alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan bilgilerde açıklanan ilan için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Kadbel Sosyal Hizmetler Kamu Kurumuna Kadrolu Garson Alımı İçin yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Kamu işçi alımı ilanları kapsamında açıklanmış kamu personeli alımı işçin başvuru yapacak olan adayların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Kadbel sosyal hizmetler kurumu bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 servis elemanı alımı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Bütün adayların 19-25 yaş aralığında olmaları, en az lise mezunu olmaları ve resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı