İzmir İzenerji İnsan Kaynakları Belediye İşçi Alımı Yapacak

Kamu İşçi alımı için yayınlanmış olan personel iş ilanları kapsamında İzmir Büyükşehir Belediyesi birimleri içinde çalıştırılmak üzere 5 adet daimi işçi alımı yapılacaktır. Kadrolu işçi alımı başvuru şartları nedir?

Kamu İşçi Alımı 22.10.2021, 10:49 24.10.2021, 10:40
İzmir İzenerji İnsan Kaynakları Belediye İşçi Alımı Yapacak

Kadrolu güncel belediye işçi alımı kapsamında İZENERJİ kuruluşunun kamu personel alımları için başvurmak isteyenlerin ilköğretim mezunu olması gerekmekte.


KAMU İŞÇİ ALIMI İŞ BAŞVURUSU BİLGİLERİ


İzenerji İzmir sürekli işçi alımı için son başvuru tarihi 23.10.2021 olarak belirtildi.

İş başvurusu için bütün adayların aşağıda yazılı kurum internet adresi üstünden başvuru yapmalıdır.

www.izenerji.com.tr


BELEDİYE KADROLU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


İZENERJİ İnsan Kaynakları yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Belediye İşçi Alımı ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Kamu İşçi alımı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

isci-alimi

Sürekli işçi alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

İz enerji İzmir sürekli işçi alımı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İzmir sürekli işçi alımı için Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Kadrolu güncel belediye işçi alımı ilan edilen resmi ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı