İzmir Büyükşehir Belediyesi 10 Vasıfsız Daimî İşçi Alımı Yapacak

Kamu kurumuna güncel işçi alımı yapılması için yayınlanmış olan duyurularda İzmir büyükşehir belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet sürekli işçi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 05.10.2021, 06:29 07.10.2021, 08:25
İzmir Büyükşehir Belediyesi 10 Vasıfsız Daimî İşçi Alımı Yapacak

Belediye güncel kadrolu işçi alımı ilanları doğrultusunda başvuru yapmak isteyen kişilerin ağır işlerde çalışmalarına engel olacak bir rahatsızlıklarının olmaması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Belediye daimî vasıfsız işçi alımı son başvuru tarihi 6.10.2021.

10 tane kamu işçisi alımı için aşağıda bulunan link üstünden başvuru gerçekleştirilmesi gerekiyor.

www.izenerji.com.tr


Başvuru Şartları Nedir?


İzmir belediyesi sürekli işçi alımı ilanları kapsamı içinde çalışmak için başvuru yapacakların en az ilkokul mezunu olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kamu daimî personel alımı için başvuru işleminde bulunacakların, 18 yaşından büyük olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve meslekleri ile ilgili olan çalışmaları güncel olarak takip etmeleri ve uygulamaları gerekiyor.

Belediye iş ilanları dahilinde görevlendirilmek isteyen şahısların işleri bakımından gerekli teknolojileri etkin şekilde kullanabilmeleri ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Başvuru yapacak olan kişilerin yoğun iş ortamında çalışmaya alışık olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.


Başvuru İçin Gerekli Belgeler


Vukuatlı nüfus kayıt örneği.

Kimlik fotokopisi ve aslı gerekmekte.

Resmi kuruma ibrazlı adli sicil kaydı örneği.

Sahip olunan ehliyet ve sertifikalar.

Son mezun olunan okul diploması.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı