İzmir Belediye Şoför Alımı İlanları Yayınlandı! Kadrolu Şoför Alınacak

Kamu şoför alımı ilanı kapsamında açıklanmış olan bilgiler içeriğinde İzmir belediyesi kuruluşu olan İZENERJİ bünyesine 5 tane daimi şoför alımı yapılacak. Şoför alımı başvuru şartları nedir?

Kamu İşçi Alımı 22.10.2021, 07:56 23.10.2021, 00:41
İzmir Belediye Şoför Alımı İlanları Yayınlandı! Kadrolu Şoför Alınacak

KPSS'siz şoför alımı doğrultusunda İBB İzenerji kamu personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin ortaokul mezunu olmaları gerekmekte.


KAMU BELEDİYE ŞOFÖR ALIMI İŞ BAŞVURUSU BİLGİLERİ


İzmir belediyesi şoför alımı son başvuru tarihi 23.10.2021 olarak duyuruldu.

KPSS Şartsız kamu personel alımı için başvuru düzenleyeceklerin aşağıda bulunan internet sitesi üstünde iş başvurusu yapılması gerekmekte.

www.izenerji.com.tr


KPSS’SİZ ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    İzmir Belediye işçi Alımı İlanları için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

2.    İZENERJİ bünyesi için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

3.    KPSS Şartsız kamu personel alımı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

4.    Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

5.    İBB İzenerji kamu personel alımı ilanı için başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

İstenen Belgeler


•    Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

•    Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

•    Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

•    Sağlık Raporu.

•    Adli sicil belgesi.

•    Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı