İzenerji Kamu Kadrolu İşçi Alımı İlanları

Kamu sürekli işçi alımı ilanı genelinde açıklanmış olan bilgilerde İzmir belediyesi kuruluşu İZENERJİ bünyesinde görevlendirilmek üzere vasıfsız sürekli işçi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 19.11.2021, 12:03 20.11.2021, 13:02
İzenerji Kamu Kadrolu İşçi Alımı İlanları

İzmir belediyesi işçi alımı iş ilanları için başvuru düzenlemek isteyenlerin amirlerinin vermiş olduğu görevleri eksiksiz yerine getirmeleri ve Askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması şartı bulunuyor.


VASIFSIZ İŞÇİ ALIMI BİLGİLERİ


•    İzmir insan kaynakları kurumu personel alımı için son başvuru tarihi 22.11.2021 olarak bildirildi.

•    İş başvurusu işlemleri aşağıda bulunan belediye internet sitesinden yapılacaktır.

www.izenerji.com.tr


İZENERJİ KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Tüm başvuru yapacakların en az ilkokul mezunu olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları gerekiyor.

2.    İzenerji eleman alımı için çalışmak isteyenlerin araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalı.

3.    Başvuru gerçekleştirecek kişilerin kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

4.    İzmir iş ilanları kapsamında çalışmak isteyenlerin araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı