İzenerji B sınıfı KPSS Şartsız Daimi 5 Şoför Alımı Yapacak

Güncel olarak yayınlanan kamu KPSS'siz 2021 şoför alımı ilanları bilgisinde İzmir Büyükşehir Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere sınavsız 5 adet şoför alınacak.

Kamu İşçi Alımı 04.10.2021, 08:51 04.10.2021, 09:45
İzenerji B sınıfı KPSS Şartsız Daimi 5 Şoför Alımı Yapacak

2021 güncel KPSS şartsız sürekli şoför alımı ilanları için İzenerji tarafından yayınlanmış iş ilanları için başvuru yapacak kişilerin B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


İzmir 5 şoför alımı için son başvuru tarihi 6.10.2021.

İzmir iş ilanları kapsamında aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapılacaktır.

www.izenerji.com.tr


Başvuru Şartları Nedir?


İzmir kamu personel alımı için başvurmak isteyenlerin en az ortaokul mezunu olmaları, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmekte.

İzenerji işçi alımı için başvuru yapacakların SRC belgesine sahip olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve psikoteknik değerlendirme belgelerine sahip olmaları gerekmekte.

Bütün başvuru yapacak olan vatandaşların yenilikçi ve çözüm odaklı olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın olmaları gerekiyor.

Belediye iş ilanları için tüm şahısların şoförlük konusunda tecrübe sahibi olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve farklı mark ile model araç kullanma bilgisine sahip olmaları gerekmekte.

Çalışmak için başvuru işlemi yapmak isteyenlerin alkollü araç kullanmaktan dolayı trafik cezası almamış olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı