İzenerji 5693 TL Maaş İle Kadrolu İşçi Alımı Yapılacak

Sürekli işçi alımı ilanları içerisinde yayını yapılmış olan iş ilanları bilgisinde İzmir büyükşehir belediyesi kuruluşu olan İzenerji bünyesine 4 elektrik teknisyeni alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 05.11.2021, 09:20 07.11.2021, 01:42
İzenerji 5693 TL Maaş İle Kadrolu İşçi Alımı Yapılacak

Belediye işçi alımı iş ilanları için gerekli başvuruyu yapmak isteyenlerin liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları, 18 ile 35 yaş arasında olmaları ve sicil kayıtlarının temiz olması gereklidir.


KADROLU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Elektrik teknisyeni alımı için son başvuru tarihi 8.11.2021 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu için aşağıda bulunan internet sitesi üstünden online başvuru yapılması gerekiyor.

www.izenerji.com.tr


KAMU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Başvuru işlemlerinde bulunacakların teknik şartname oluşturma konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve analitik bir şekilde düşünebilmeleri ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip olmaları gereklidir.

İzmir belediyesi işçi alımı için başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin stresli iş temposuna ayak uydurabilmeleri, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, kendini geliştirmeye istekli olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İzenerji memur alımı geneli içinde çalışmak isteyenlerin esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilir olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, veri raporlama ve sunum araçlarını iyi kullanması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması gerekiyor.

Kamu personel alımı için başvuru yapacak vatandaşların en az lise mezunu olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, ofis programlarını ve araçlarını ileri derecede kullanma yeteneğine sahip olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı