İsttelkom İstanbul Elektronik Haberleşme işçi Alımı

Kamu personeli alımı için yayınlanmış olan bilgilerde isttelkom, İstanbul haberleşme kurumuna kadrolu işçi alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 17.12.2021, 14:08 19.12.2021, 21:05
İsttelkom İstanbul Elektronik Haberleşme işçi Alımı

İsttelkom İstanbul elektronik haberleşme kurumu tarafından güncel olarak açıklanmış olan iş ilanları için iş başvurusu yapmak isteyenlerin üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor.


İsttelkom İstanbul Elektronik Haberleşme işçi alımı bilgileri


İsttelkom personel alımı son başvuru tarihi 20.12.2021 olarak açıklanmıştır.

Tüm vatandaşların iş başvurusu için aşağıda yazılı internet sitesi üzerinden işlemlerini gerçekleştirmesi gerekiyor.

Kurum Telefonu: 0 212 401 38 50

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


İstanbul işçi alımı başvuru şartları


İstanbul iş ilanları kapsamında çalışmak için başvuru yapmak isteyenlerin aktif bir şekilde araç kullanan B ehliyetli kişiler olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İBB kurumu için görev almak isteyenlerin analitik düşünebilmesi, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve mal kabulü yapabilecek bilgi düzeyine sahip olması gerekiyor.

Haberleşme kuruluşu ilanlarında başvuru düzenlemek isteyenlerin görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmesi, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, ürün raf sistemine hakim olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Çalışmak isteyen adayların birim yöneticileri tarafından verilen diğer iş ve işlemleri yürütmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı