İstgüven İstanbul Güvenlik Kurumu 10 Güvenlik Görevlisi Alımı

Güncel olarak yayınlanmış olan kamu personel alımı ilanlarında İstgüven güvenlik şirketi birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet güvenlik alımı yapılacak. 2021 Güvenlik alımı başvuru şartları nedir?

Kamu İşçi Alımı 10.10.2021, 00:38 12.10.2021, 00:35
İstgüven İstanbul Güvenlik Kurumu 10 Güvenlik Görevlisi Alımı

2021 Kamu güvenlik alımı ilanları kapsamında gerekli olan başvuruları yapacak olanların valilik onaylı kimlik kartlarının olması gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


İstgüven işçi alımı son başvuru tarihi 14.10.2021 olarak açıklandı.

İstanbul belediyesi başvurusu için aşağıda bulunan kurum sitesi üzerinden online başvuru yapılması gerekiyor.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ


Başvuru Şartları Nedir?


İstanbul güvenlik alımı ilanları için bütün adayların yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İstgüven kurumu için yayınlanmış ilanlara başvuracakların herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve Analiz yapma ve raporlama tecrübesine sahip olmaları gerekmekte.

Belediye alımları için kişilerin eğitim programları alanında yetkin ve sertifika sahibi olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve risk değerlendirme çalışması yapma kabiliyetine sahip olmaları gerekmekte.

Bütün adayların pozisyonunda tecrübeli olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve sorumluluk sahibi olmaları gerekmekte.

İBB için açıklanan alımlara başvuracakların gerekli deneyime sahip olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve iş araçlarını ileri derecede kullanma yeteneğine sahip olmaları gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı