İstanbul Makam Şoförü Alımı İlanları

Kamu şoför alımı ilanları için açıklanmış bilgilerde İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstgüven İstanbul güvenlik A.Ş kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere makam şoförü alımı yapacak.

Kamu İşçi Alımı 06.09.2021, 14:20
İstanbul Makam Şoförü Alımı İlanları

İstanbul Makam Şoförü Alımı İlanları

Resmi olarak iletilmiş bulunan belediye işçi alımı ilanları için başvuracak şahısların İstanbul belediyesi tarafından bildirilen şartları taşıması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nelerdir.

İstanbul işçi alımı ilanları için son başvuru tarihi 7.9.2021.

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı adres üzerinden yapılması gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları


Makam şoförü alımı ilanları için başvuru gerçekleştirecek olan adayların ön lisans mezunu olması, Türk vatandaşı olması ve Kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İstanbul şoför alımı ilanları kapsamında çalışmak isteyen kişilerin görevlerini yapmalarına engel olabilecek bir sorunlarının olmaması, en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İstanbul belediyesi şoför alımı ilanları için başvuru işleminde bulunmak isteyenlerin en az 3 yıllık deneyime sahip olmaları, devletin güvenliğine karşı hiçbir suç işlememiş olmaları, erkek olmaları ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Sami 2 hafta önce
Herkes kendi adamını akrabanı alıyor ilana gerek yok 5 yıldır başvurumu yapıyorum işkur bile çıkmadı umudum kalmadı 3748934
Kamu Personeli Alımı