İstanbul büyükşehir belediyesi KPSS şartsız sürekli kamu işçi alımı

Güncel personel alımları kapsamı içinde açıklanana bilgilerde İstanbul büyükşehir belediyesi birimleri içinde istihdam edilmek üzere 21 KPSS şartsız sürekli işçi alımı yapacak.

Kamu İşçi Alımı 13.01.2022, 08:16 14.01.2022, 08:25
İstanbul büyükşehir belediyesi KPSS şartsız sürekli kamu işçi alımı

İstanbul büyükşehir belediyesi KPSS şartsız sürekli işçi alımı için başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin tercihen lise mezunu olması, MEB onaylı hijyen belgesine sahip olmaları, temizlik ve hijyen kurallarına dikkat etmesi gerekiyor.


KPSS şartsız sürekli işçi alımı başvuru şartları


İstanbul iş ilanları için başvuranların MEB onaylı hijyen belgesine sahip olmaları ve yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Veteriner hizmet işçisi alımı için başvuracakların temizlik ve hijyen kurallarına dikkat etmesi ve ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

İstanbul büyükşehir belediyesi KPSS şartsız sürekli işçi alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Güncel personel alımları kapsamı içinde açıklanana bilgilerde personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İstanbul büyükşehir belediyesi birimleri içinde istihdam edilmek üzere 21 KPSS şartsız sürekli işçi alımı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.


İstanbul büyükşehir belediyesi işçi alımı başvuru bilgileri


Son başvuru tarihi 16.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Gerekli iş başvuruları için aşağıda bulunan link üstünden online bir şekilde başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru için tıklayınız

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı