İstanbul Belediyesi Güncel Olarak Sürekli Depo İşçisi Alımı Yapacak

İstanbul belediyesi işçi alımı ilanları için açıklanmış duyurularda belediyeye bağlı olan Metro AŞ. birimlerinde çalıştırılmak üzere 5 adet Depo personeli alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 07.10.2021, 09:50 08.10.2021, 06:53
İstanbul Belediyesi Güncel Olarak Sürekli Depo İşçisi Alımı Yapacak

İstanbul Belediyesi Başkanlığı Güncel Sürekli Depo İşçisi Alımı Yapacak

İstanbul büyükşehir belediyesi işçi alımı ilanları için resmi olarak duyurularan bilgilerde belediyeye bağlı bulunan Metro AŞ. birimlerinde çalıştırılmak üzere 5 adet Depo personeli alımı yapılacak.

Güncel kamu işçi alımı ilanları kapsamı içinde bildirilen alımlar için başvuru yapacak kişilerin en az lise mezunu olmaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


İstanbul İBB işçi alımı son başvuru tarihi 08.10.2021.

Başvuru yapacak adaylar online olarak aşağıda bulunan link üstünden başvuru yapacaktır.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ


Başvuru Şartları Nedir?


İstanbul işçi alımı ilanları dahilinde çalışmak isteyen vatandaşların depolama ve stok faaliyetleri alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Son dakika ilanlar için başvuru işlemleri yapacak adayların askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve forklift ehliyetine sahip olması ve aktif şekilde kullanabilmesi gerekmekte.

Kamu personel alımları kapsamında yayınlanmış duyurulara başvurmak isteyen kişilerin görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve sorumluluk sahibi olmaları ayrıca iş birliği ve ekip çalışmasına yatkın olmaları gerekmekte.

Metro anonim şirketi için bildirilen alımlar için bütün şahısların sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve analitik olarak düşünebilmeleri ayrıca hızlı bir şekilde problem çözme kabiliyetine sahip olmaları gerek.

Tüm başvuru sahiplerinin çözüm odaklı, disiplinli ve gelişime açık olması ayrıca devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı