İstanbul Belediyesi Daimi 125 Kamu Şoför Alımı İlanları Yayınladı

Kamu şoför alımı ilanları kapsamında yayınlanmış olan personel alım duyurusunda İstanbul asfalt fabrikası birimlerinde çalıştırılmak üzere 125 adet daimi şoför alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 13.10.2021, 06:57 14.10.2021, 09:11
İstanbul Belediyesi Daimi 125 Kamu Şoför Alımı İlanları Yayınladı

Belediye şoför alımı ilanları için İstanbul büyükşehir belediyesi kamu personel alımı için başvuru yapacak olan kişilerin E sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekiyor.


 Kamu Şoför Alımı Başvuru Bilgileri


İstanbul belediye şoför alımı ilanı son başvuru tarihi 15.10.2021 olarak açıklandı.

Otobüs şoförü alımı ilanları için başvuru yapacak kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru gerçekleştirmeleri gerekmekte.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ


Sürekli Şoför Alımı Başvuru Şartları Nedir?


İŞKUR şoför alımı kapsamında yayını açıklanmış duyuru için başvuracak kişilerin en az 2 yıl E sınıfı ehliyete sahip olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.

Kamu işçi alımı için yayınlamış alımlar için başvurmak isteyenlerin en az lise veya dengi okul mezunu olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Devlet personel alımı için çalışmak isteyenlerin esnek çalışma saatlerine uyumlu bir şekilde çalışabilmesi ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Belediye işçi alımı için görev almak isteyenlerin idarenin gösterdiği tüm iş yerlerinde çalışmayı kabul etmesi ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

kamu-sofor-alimi

Tüm başvuran kişilerin şoför olarak çalışabileceklerine dair sağlık kurulu raporu almaları ve tercihen askerlik görevlerini yapmış olmaları gerekiyor

Bütün adayların son 3 yıl içerisinde alkollü araç kullanımından dolayı ceza almamış olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı