İstanbul Belediyesi 5284 TL Maaş İle Daimi Şoför Alımı Yapacak

Güncel şoför alımı ilanları ile birlikte yayınlanmış son dakika duyurularda İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan İSPER kurumu içinde görevlendirilmek üzere 4 adet şoför alınacak.

Kamu İşçi Alımı 27.09.2021, 08:56 28.09.2021, 00:03
İstanbul Belediyesi 5284 TL Maaş İle Daimi Şoför Alımı Yapacak

Güncel şoför alımı ilanları ile beraber İstanbul Büyükşehir Belediyesinin yayınlamış olduğu alımlara başvuracakların en az lise mezunu olmaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Personel yönetim kuruluşu işçi alımı son başvuru tarihi 29.09.2021.

Başvuruların online olarak aşağıda bulunan site üstünden yapılması şartı bulunmakta.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları Nedir?


İstanbul şoför alımı ilanları için başvurmak isteyen vatandaşların En az 2 yıllık E sınıfı ehliyet sahibi olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, D sınıfı sürücü belgesi olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Belediye işçi alımı ile birlikte çalışmak isteyen kişilerin SRC - 2 belgesine sahip olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, farklı marka ve model araç kullanabilmeleri ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Kamu iş ilanları ile yayınlanmış duyurular için görev almak isteyenlerin şoförlük deneyimi olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, asli kusurlu olarak ölümlü bir kazaya bulaşmamış olmaları gerekmekte.

Başvuru gerçekleştirecek olan tüm şahısların yaralanmalı trafik kazası yapmamış olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, cezalardan dolayı ehliyetine el konulmamış olmaları ve
görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kamu personel alımı için istihdam edilmek isteyenlerin alkollü araç kullanımından dolayı trafik cezası almamış olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve şoförlük hizmetlerinde fark yaratmaya istekli olmaları gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı