İstanbul Asfalt Fabrikası 6000 TL Maaş İle Makine Teknikeri Alımı

Kamu personel alımı yapmak amacı ile duyurulmuş bulunan iş ilanları bilgisinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi yan kuruluşu olan İstanbul Asfalt Fabrikaları (iston) bünyesinde çalıştırılmak için Makine Teknikeri alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 13.09.2021, 09:28 14.09.2021, 08:12
İstanbul Asfalt Fabrikası 6000 TL Maaş İle Makine Teknikeri Alımı

İstanbul Asfalt Fabrikası 6000 TL Maaş İle Makine Teknikeri Alımı

Kamu personel alımı yapmak amacı ile yayınlanmış bulunan iş ilanları bilgilerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan İstanbul Asfalt Fabrikaları (iston) içeirsinde çalıştırılmak için 1adet Makine Teknikeri alımı yapılacak.

Kamu tekniker alımı için yayınlanan işçi alımı ilanları başvuru işlemi yapmak isteyen vatandaşların İSTON kurumu tarafından belirtilmiş işe alım şartlarını taşıması zorunludur.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Asfalt fabrikası personel alımı son başvuru tarihi 14 Eylül 2021 olarak açıklandı. Başvuru işlemleri için tüm kişilerin aşağıda yazılı internet adresi üstünden online olarak yapmaları gerekmekte.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları Nedir?

KPSS’siz tekniker alımı başvurusu yapmak isteyen adayların Türk vatandaşı olması, ilgili mesleki eğitimi meslek yüksek okulundan mezun olması ve alanında 5 yıl deneyim sahibi olmaları gerekmekte.

Belediye işçi alımı ilanları için tüm adayların uygulama ve imalatın projelere uygunluğunu kontrol edebilme yeteneğine sahip olmaları, kamusal haklardan mahrum olmaması, sahaya gelen malzeme ve aletlerin uygunluk kontrollerini yapabilmeleri gerekiyor.

İSTON tarafından yayınlanmış ilan için tüm şahısların planlam ve organizasyon kabiliyetlerinin güçlü, detaylara önem veren, askerlik ile ilişkilerinin bulunmaması ve düzenli çalışma prensibine sahip bulunması gerekmektedir.

Tüm başvuru sahiplerinin takım çalışmalarına yatkın olmaları, işlerini yapmalarına engel teşkil edecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması ve yazılı sözlü iletişim konusunda başarılı olmaları şartı bulunuyor.


Kamu İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

İkametgah Belgesi.

SGK hizmet dökümü.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı