İstanbul Asfalt Fabrikası 35 Kamu Kadrolu İşçi Alımı Yapacak

Kamu sürekli işçi alımı ilanları kapsamında İstanbul asfalt fabrikası tarafından yayınlanmış olan personel alımı bilgilerinde kurum bünyesine 35 adet daimi işçi alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 13.10.2021, 09:54 16.10.2021, 09:41
İstanbul Asfalt Fabrikası 35 Kamu Kadrolu İşçi Alımı Yapacak

Belediye işçi alımı ilanları için İstanbul büyükşehir belediyesi alımları için başvuracak kişilerin idarenin görevlendireceği birimde çalışmayı kabul etmesi gerekiyor.


 KADROLU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


İstanbul belediye işçi alımı ilanı son başvuru tarihi 15.10.2021 olarak açıklandı.

Kamu personel alımı ilanları için başvuru yapacak kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru gerçekleştirmeleri gerekmekte.

Başvuru İçin Buraya Tıklayınız


BELEDİYE SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


İstanbul iş ilanları kapsamında başvuru yapacak kişilerin kanun hükmünde kararnamelerle kamu görevine son verilmemiş olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Asfalt fabrikasında çalışmak isteyenlerin arazide ve her iklim şartlarında çalışmaya elverişli olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Bütün başvuru yapan kişilerin İdarenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda çalışması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Tüm adayların araç-gereç ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanılmasını bilmesi ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

kamu-isci-alim-ilan

İş başvurusu gerçekleştirecek olan kişilerin İş sağlığı, iş güvenliği konularında bilgili olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Belediye personel alımı için başvurmak isteyenlerin makinelerin çalıştırılması hakkında deneyim sahibi olması ve işlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İŞKUR kadrolu işçi alımı için görev yapmak isteyenlerin makineler çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlamaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı