İSTAÇ İstanbul Çevre Yönetimi Kamuya Şoför Alımı Yapılacak

Son dakika işçi alımı ilanları ile KPSS'siz şoför alımı için kamu personel alımı duyuru işlemlerinde İstanbul çevre yönetimi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet kadrolu şoför alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu İşçi Alımı 30.10.2021, 11:09 31.10.2021, 11:43
İSTAÇ İstanbul Çevre Yönetimi Kamuya Şoför Alımı Yapılacak

Belediye şoför alımı için başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşların sağlık sorunlarının bulunmaması, ilkokul mezunu olmaları, tehlikeli işlerde çalışabilir raporlarının olması ayrıca C-E-D sınıfı ehliyete sahip bulunmaları gerekiyor.


İSTANBUL ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    İstanbul İSTAÇ Şoför alımı son başvuru tarihi 1.11.2021 olarak duyuruldu.

•    Gerekli başvuru işlemleri aşağıda yazılı bulunan link üzerinden gerekli işlemleri yapması gerekiyor.

•    https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

•    Telefon Bilgisi: 0 212 368 26 00


KAMU ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Çevre Yönetimi (İSTAÇ) Kamuya Şoför Alımı yapılması için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

2.    KPSS'siz şoför alımı ilanları için yayını yapılan kamu personel alımı bilgisinde ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

3.    İstanbul çevre yönetimi birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet kadrolu şoför alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

4.    Belediye şoför alımı dahilinde İSTAÇ kurumuna başvuru yapmak isteyen kişilerin Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı