İŞKUR TYP 650 İşçi, Personel ve Memur Alımı İlanları Yayınladı

İŞKUR TYP iş ilanları işçi alımı kapsamında 650 personel, kamu işçi ve memur alımı gerçekleştirmek için site üzerinden duyurular yayınladı. İŞKUR başvuru şartları nedir?

Kamu İşçi Alımı 12.10.2021, 00:04 14.10.2021, 08:13
İŞKUR TYP 650 İşçi, Personel ve Memur Alımı İlanları Yayınladı

Emniyet Müdürlüğü, Öğretmenevi ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından İŞKUR sitesi üstünden yayınlanmış kamu personel alımı ilanları için başvuru yapacak kişilerin iş başvurusu işlemlerini site üzerinden gerçekleştirmek zorunda.


İŞKUR İşçi Alımı Başvuru Bilgileri


Yayınlamış kamu işçi alımı için son başvuru tarihi 13.10.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemi yapacak kişiler aşağıda bulunan lin üzerinden iş başvurusunu yapabilir.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ


Kamu İşçi Alım Yapılan Şehirler


Tunceli, Sinop, Adana, Kars, Karaman, Artvin, Erzincan, Ardahan, Gümüşhane, Konya, Eskişehir, Elazığ, Yozgat, Giresun, Muğla, Kahramanmaraş, Kocaeli, Giresun, Muğla, Mersin, Burdur, Eskişehir, Erzurum, Denizli, Mardin, Sakarya, Samsun, Bilecik, Siirt, Aydın, Isparta, Trabzon, Yozgat.


İŞKUR İşçi Alımı Başvuru Şartları


Bütün adayların çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin gerektiği gibi çalışması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İşkur iş ilanları için başvuru yapacak olan kişilerin işin yapıldığı bölgede işe başlama ve iş bitimi sonrasında gerekli güvenlik önlemlerini almalı ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Tüm başvuru yapan vatandaşların Çalışma bölgesinin temizliğinin yapılmasını sağlamak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Kamu kurumu içinde görev almak isteyenlerin iş bitiminden sonra tüm ekipmanların toplanması ve kontrollerinin yapılmasını sağlamak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Bütün başvuru gerçekleştirmek isteyen adayların ağır kaldırmaya engel olacak bir bedensel hastalıklarının olmaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı