İŞKUR KPSS şartsız 8112 TL ücret ile sürekli işçi alımı

İŞKUR kurum dışı sürekli işçi alımı kapsamında açıklanmış olan bilgilerde İzmir belediyesi izfaş kurumu içinde görevlendirilmek üzere KPSS şartsız teknik işler personeli alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 11.01.2022, 08:18 12.01.2022, 13:05
İŞKUR KPSS şartsız 8112 TL ücret ile sürekli işçi alımı

İŞKUR KPSS şartsız 8112 TL ücret ile sürekli işçi alımı için çalışmak isteyen kişilerin gerekli eğitim şartlarını taşımaları gerekiyor.


Kamu sürekli işçi alımı başvuru şartları


İŞKUR KPSS şartsız alımlar için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

8112 TL ücret ile sürekli işçi alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

izfaş kurumu içinde görevlendirilmek üzere KPSS şartsız teknik işler personeli alımı personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İŞKUR kurum dışı sürekli işçi alımı kapsamında açıklanmış olan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

Çalışmak isteyen kişilerin gerekli eğitim şartlarını taşımaları ve başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.


İzmir belediyesi personel alımı başvuru bilgileri


Bakanlık personel alımı son başvuru tarihi 13.01.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu için aşağıda bulunan mail adresine özgeçmişlerini yollanması gerekiyor.

ikuser@izmirfair.com.tr

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı