İş Makinesi Şoförü Alımı İlanları

Kamu iş makinesi operatörü alımı yapılması için açıklanan kamu personel alımı ilanı bildirilerinde Antalya Kaş belediyesi başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 adet sürekli operatör alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 16.09.2021, 11:16
İş Makinesi Şoförü Alımı İlanları

İş Makinesi Şoförü Alımı İlanları

Belediye iş makinesi şoför alımı yapılması amaç ile kamu personel alımı ilanları dâhilinde Antalya şehri Kaş belediyesi başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere daimi işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Daimi personel alımı ilanları için Kaş belediyesi Likya şirketi tarafından açıklanmış duyurular için görev isteyenlerin gerekli niteliklere sahip olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


•    Kaş belediyesi makine operatörü alımı için son başvuru tarihi 17.9.2021.

•    Adaylar başvurularını aşağıda yazılı olan adres üzerinden yapacaktır.

•    Andifli mahallesi Halk Konutları sokak D blok Kaş - Antalya

•    kaslikya007@gmail.com

•    Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.


Başvuru Şartları


Belediye iş makinesi operatörü alımı için gerekli olan başvuruları yapmak isteyenlerin kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, en az 18 yaşında olmaları ve Türk vatandaşı olması gerekmekte.

Antalya belediyesi işçi alımı ilanları kapsamında çalışmak isteyen vatandaşların emekliliğe hak kazanmamış olması, çalışmalarını engelleyecek her hangi bir sağlık sorunlarının olmaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

2021 kamu işçi alımı ilanları için başvuru yapacak şahısların mesleki yeterlilik sertifikasına sahip olmaları, ilçe sınırları içinde oturuyor olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı