Güncel olarak İSTAÇ Kurumuna Sürekli Bakım İşçisi Alımı Yapılacak

Son dakika işçi alımı ilanları olarak yayınlanan bilgilerde İSTAÇ, İstanbul çevre yönetimi içinde çalıştırılmak üzere sınavsız ve KPSS şartsız makine bakım ustası alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 27.09.2021, 09:34 29.09.2021, 20:50
Güncel olarak İSTAÇ Kurumuna Sürekli Bakım İşçisi Alımı Yapılacak

Güncel işçi alımı ilanları kapsamında İstanbul Büyükşehir belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen adayların erkek olması ve 20-45 yaş arasında olmaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


İstaç işçi alımı son başvuru tarihi 30.09.2021.

Başvuruların aşağıda bulunan site üzerinden yapılması şartı bulunmakta.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

Başvuru Şartları Nedir?


İstanbul işçi alımı ilanları için başvuru düzenlemek isteyenlerin en az ilkokul mezunu olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak, 20 ile 45 yaş arasında olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekmekte.

Belediye personel alımı için çalışmak isteyenlerin vardiyalı çalışma konusunda deneyimli olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve mekanik ustalık alanında yeterlilik belgesine sahip olmaları gerekiyor.

Kamu personel alımı için tüm adayların iş makinesi bakım onarımcılığı dallarında en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmaları, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmaması ve öğrenmeye istekli olmaları gerekmekte ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kişilerin alanlarında yetkin ve sertifika sahibi olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Tüm makine bakımcı adaylarının takım çalışmalarına yatkın olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, B sınıfı ehliyete sahip olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı