Güncel İşçi Alımı İlanları İle Sayaç Okuma Personel Alınacak

Kamu işçi alımı iş ilanları ile birlikte açıklaması gerçekleştirilmiş olan duyurularda İstanbul büyükşehir belediyesi bünyesine sayaç okuma personeli alınacak.

Kamu İşçi Alımı 26.10.2021, 08:38 27.10.2021, 08:39
Güncel İşçi Alımı İlanları İle Sayaç Okuma Personel Alınacak

Sınavsız işçi alımı için yayını yapılmış iş başvurusu için başvuracak olan şahısların en az ortaokul mezunu olması, sayaç okuma bilgisi olması ve faturalandırma konusunda deneyimli olmaları gerekmekte.


ÜNİVERSİTE GÜVENLİK ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


İSPER kamu personel alımı için son başvuru tarihi 28.10.2021 olarak duyuruldu.

Tüm adayların iş başvurusu için aşağıda yazılı olan internet sitesi üstünde online bir şekilde işlem yapması lazım.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


ÜNİVERSİTE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Güncel İşçi Alımı İlanları İle yayınlanmış olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Kamu işçi alımı iş ilanları ile birlikte açıklaması gerçekleştirilmiş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Sınavsız işçi alımı için yayını yapılmış iş başvurusu için başvuracak olan şahısların başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İstanbul büyükşehir belediyesi bünyesine sayaç okuma personeli duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

Tüm adayların iş başvurusu için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

iş başvurusu için başvuracak olan şahısların en az ortaokul mezunu olması ve yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı