Ford İşçi İş İlanları

Ford kuruluşu personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta bulunan Ford iş ilanları bilgisi dahilinde Ford fabrikasında görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 13.11.2021, 07:29 17.11.2021, 00:13
Ford İşçi İş İlanları

Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanları bilgileri dahilinde başvuru yapacak olan kişilerin firmanın belirttiği şartları taşıması gerekmektedir.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Ford iş başvurusu için aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

Başvuru İçin Tıklayınız


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1.Ford personel alımı için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Ford personel alımı için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Ford personel alımı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Ford personel alımı için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1. Ford personel alımı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Ford personel alımı için ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Ford personel alımı için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı