Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolu Hizmetli Alımı İlanı Yayınladı

EGM işçi alımı için bildirilmiş olan iş ilanları bilgisinde Emniyet Genel Müdürlüğü içerisinde görevlendirilmek üzere KPSS 70 puanı ile 96 tane kadrolu temizlik personeli alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 09.11.2021, 00:34 12.11.2021, 09:19
Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolu Hizmetli Alımı İlanı Yayınladı

Son dakika EGM işçi alımı ilanları için başvuru işlemleri yapmak isteyen vatandaşların 2020 yılı KPSS ortaöğretim seviyesinde KPSS-P94 puan türlerinden 70 puan almaları ve güvenlik soruşturması ile beraber arşiv araştırması sonuçları olumlu olması şartı bulunuyor.


EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HİZMETLİ ALIMI


•    Emniyet Genel Müdürlüğü hizmetli alımı başvuruları 13.11.2021 tarihinde başlayacak ve 19.11.2021 tarihinde son bulacaktır.

•    Bütün bay ve bayan adayların iş başvurusu için aşağıda yazılı olan internet sitesi üzerinden online olarak başvuru yapması gerekiyor.

https://isealımkariyerkapisi.cbiko.gov.tr


KAU PERSONEL ALIMI GEREKLİ BELGELER


1.    2 adet vesikalık fotoğraf .

2.    Diploma örneği (Aslının ibraz edilmesi halinde kurumumuzca tasdik edilecektir.

3.    Lisede yabancı dil hazırlık okuyanlar için okuduğuna dair imzalı ve mühürlü belge.

4.    Nüfus cüzdanı ve fotokopisi.

5.    Askerlik durum belgesi aslı.

6.    Eşi kamu kurumunda çalışanların eş görev belgesi aslı.

7.    Kamu kurumunda çalışanlar veya daha önce memuriyeti bulunanlar için hizmet ve görev belgesi aslı gerekiyor.


EGM KADROLU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


1.    Güncel işçi alımı ilanları için başvuru yapacak olan kişilerin herhangi bir ortaöğretim programından mezun olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması gerekiyor.

2.    Kamu personel alımı için başvuru işlemlerinde bulunacakların Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartları Yönetmeliğinde belirtilen sağlık şartlarını taşıması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, yapılacak sözlü ve/veya uygulamalı sınavda başarılı olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

3.    Emniyet işçi alımı ilanları için çalışmak isteyenlerin askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliğine göre en az 3 yıl  çalışmaları gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı