Efeler Belediyesi 2021 Güncel KPSS Şartsız Şoför Alımı Yapacak

2021 güncel kamu şoför alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan personel alımları için Aydın iş ilanları ile birlikte Efeler belediyesi bünyesine daimî şoför alınacak.

Kamu İşçi Alımı 03.10.2021, 09:42 04.10.2021, 06:14
Efeler Belediyesi 2021 Güncel KPSS Şartsız Şoför Alımı Yapacak

Aydın ilimize bağlı olan Efeler belediyesi güncel kamu şoför alımı ilanları için başvuru düzenleyeceklerin 50 yaşından büyük olmamaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Efeler personel alımı son başvuru tarihi 5.10.2021.

Sürücü alımı başvurusu için kuruma şahsen başvurulması gerekmekte.

Hasan Efendi Mahallesi İstiklal Caddesi No: 1 Efeler-Aydın


Başvuru Şartları Nedir?


Kamu ve Belediye şoför alımı ilanları için başvurmak isteyenlerin 18 yaşından büyük olmaları, 50 yaşından küçük olmaları ve Herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Tüm başvuru sahiplerinin en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve Aydın il sınırları içinde yaşıyor olmaları gerekiyor.

Bütün adayların şoförlük tecrübelerinin yüksek olması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve tercihen SRC - 2 belgesine sahip olmaları gerekmekte.

Görev almak için başvuru yapacakların psikoteknik belgelerinin olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve yaralanmalı trafik kazası yapmamış olmaları gerekiyor.

Yayınlanmış bulunan belediye ilanları için tüm başvuru sahiplerinin görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Asli kusurlu olarak kaza yapmamış olmaları gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı