Edirne Belediyesi 27 Kadrolu Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Kamu güvenlik alımı için yayınlanmış bulunan duyuru işlemlerinde Edirne belediyesi başkanlığı birimlerinde sınavsız olarak 27 tane daimi özel güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

Kamu İşçi Alımı 25.10.2021, 08:44 27.10.2021, 08:32
Edirne Belediyesi 27 Kadrolu Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Güncel olarak açıklanmış olan belediye işçi alımı bilgisinde Edirne belediyesi güvenlik alımları için başvuru yapmak isteyenlerin kimlik kartına sahip olmaları gerekiyor.


KADROLU GÜVENLİK ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Edirne personel kurumu tarafından yayınlanmış personel alımı son başvuru tarihi 26.10.2021 olarak duyuruldu.

•    İş başvurusu için adayların belediyenin hizmet binasına şahsen başvurmaları gerekmekte.

•    Baba Demirtaş Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No: 1 Merkez

•    Telefon Numarası: 0 284 213 91 52

kamu-guvenlik-alimi


EDİRNE BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Edirne Belediyesi 27 Daimi Güvenlik Alımı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

2.    Kamu güvenlik alımı ilanları ile birlikte açıklanmış olan resmi duyurularda bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

3.    KPSS şartsız ve sınavsız olarak 27 sürekli özel güvenlik görevlisi alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

4.    Edirne personel kurumu tarafından yayınlanmış personel alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı