Devlet Su işleri Şoför Alımı İlanları

Devlet su işleri şoför alımı ilanı duyuru işlemleri ile birlikte bildirilmiş bulunan kamu personel alımı içeriklerinde 300 tane DSİ şoför alımı ilanları yayınlandı.

Kamu İşçi Alımı 27.08.2021, 00:50 29.08.2021, 00:33
Devlet Su işleri Şoför Alımı İlanları

Devlet Su işleri Şoför Alımı İlanları

Devlet Su İşleri sürekli işçi alımı ilanları için başvuru işlemlrinde bulunmak isteyen bütün adayların devlet su işleri genel müdürlüğü tarafından açıklanmış olan personel şartlarını taşıması gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


1.    Devlet su işleri şoför alımı için son başvuru tarihi 28.08.2021.

2.    Adaylar başvurularını aşağıda yazılı olan adres üzerinden yapacaktır.

3.    Aşağıda resmi belge bulunuyor lütfen inceleyiniz.

4.    www.iskur.gov.tr


Başvuru Şartları Nedir?


•    DSİ şoför alımı ilanları için başvuracak kişilerin en az ortaöğretim mezunu olmaları ve Türk vatandaşı olması gerekiyor.

•    Devlet su işleri iş ilanları için başvuru düzenleyecek olan insanların en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

•    Su işleri genel müdürlüğü personel alımı ilanı için başvuru yapmak isteyenlerin gerekli olan mezunuiyet şartlarını karşılaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

•    Kamu işçi alımı devlet su işleri genel müdürlüğü ilanları için başvuranların görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.


Kamu İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

İkametgah Belgesi.

SGK hizmet dökümü.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
ALİ Muhammet alkan 3 hafta önce
Ben kırk sekiz yaşında özel sektörde şoförlük yapıyorum.orta terkim.bizimgibi olgun bilgili işinin ehli kişilere de iş imkanı sağlanmasını isterdim. Sanki üvey evlat muamelesi görüyor gibi bir durum söz konusu,bence. Herkes Kendi adamını işe yerleştirme ve insan gayirma,devam ettiğini düşünüyorum.malesef, acı gerçekler,bizim gibi insanların okumamasini sağlayan,insanların emeline arzusuna fazlasıyla ulaştığını düşünüyorum.yaptiginiz her haksızlık için, Allah sizi bildiği gibi yapsın diyorum.sizkendi adaminizi yerleştirmeye devam edin.insanlari ayırın.yas okul,sanki diyer insanlar, Deli manyak ,aferin size bir tek sizler,akillisiniz demi.
Kamu Personeli Alımı