Depo İçerisinde Çalışabilecek Kamu İşçi Alımı Yapılacak

Güncel iş ilanları ile birlikte yayınlanmış olan kamu işçi alımı bilgisinde Eskişehir belediyesi ESPARK kurumuna sınavsız beden işçisi alınacak.

Kamu İşçi Alımı 15.10.2021, 07:01 16.10.2021, 11:12
Depo İçerisinde Çalışabilecek Kamu İşçi Alımı Yapılacak

Belediye işçi alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olan adayların en az ilkokul mezunu olmaları ve B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekiyor.


 KAMU İŞÇİ ALIMI İŞ BAŞVURUSU BİLGİLERİ


Eskişehir belediyesi işçi alımı son başvuru tarihi 17.10.2021 olarak açıklandı.

Tüm kişiler aşağıda bulunan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekmekte.

esparkpeyzaj.cv@gmail.com


BELEDİYE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Eskişehir iş ilanları için görev yapmak isteyenlerin kurumun genel çalışma prensipleri doğrultusunda çalışması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı.

Kamu personel alımı için görevlendirilmek isteyen şahısların açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ayrıca görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

isci-iscialimi-isciilanlar

Bütün adayların atölyelerin bakım, düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve depo ile ambarda bulunan malzemelerin taşınmasını sağlamalı ayrıca herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Tüm başvuru yapacak olan kişilerin istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları, Herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekiyor.

Bütün vatandaşların Sivrihisar ilçesinde ikamet ediyor olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı