Deneyimli Hiç Kaza Geçirmemiş Kamu Şoför Alımı Yapılacak

Güncel kamu şoför alımı ilanları ile birlikte açıklanmış kamu işçi alımı kapsamında Bursa Nilüfer belediyesi içinde görevlendirilmek için 49 tane E sınıfı ehliyete sahip otobüs şoförü alımı gerçekleştirilecek.

Kamu İşçi Alımı 16.10.2021, 10:58 18.10.2021, 08:56
Deneyimli Hiç Kaza Geçirmemiş Kamu Şoför Alımı Yapılacak

Son dakika şoför alımı için bildirilmiş olan duyuru işlemlerine iş başvurusu yapacak tüm kişilerin E sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekiyor.


 Kamu Şoför Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?


•    Bursa belediye şoför alımı son başvuru tarihi 17.10.2021 olarak açıklandı.

•    Bütün adaylar başvurularını Bursa istihdam ve kariyer ofisine şahsen yapacaktır.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Şartları Nedir?


1.    Bursa işçi alımı ilanları için başvuru yapmak isteyen vatandaşların en az lise mezunu olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve en az 5 yıllık E sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmekte.

2.    Kamu şoför alımı için başvurmak isteyenlerin emredildiğinde kurum içinde bulunmakta olan diğer şubeler ile koordineli bir şekilde çalışmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve dış görünüşlerine özen göstermeleri gerekmekte.

3.    Belediye işçi alımları kapsamında yapılacak personel istihdamı için başvuru düzenleyeceklerin yazılı ve sözlü iletişimlerinde iyi olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve alkollü taşıt kullanımı nedeni cezai işlem uygulanmamış olmaları gerekiyor.

4.    Gerçekleştirilecek olan güvenlik araştırma sonuçlarının temiz olması, asli kusurlu olarak trafik kazası geçirmemiş olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

5.    Başvuru işlemlerinde bulunacak vatandaşların tercihen askerlik görevlerini icra etmiş olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı