Çevre Yönetimi İSTAÇ Kurumuna 6 Kantar Operatörü Alımı

Daimi işçi alımı ilanları yapılması amacı ile yayını gerçekleştirilmiş resmi bildirilerde İBB kuruluşu olan İstanbul Çevre Yönetimi Kurumu KPSS şartsız 6 sürekli işçi alımı yapacaktır.

Kamu İşçi Alımı 21.09.2021, 00:00 22.09.2021, 07:09
Çevre Yönetimi İSTAÇ Kurumuna 6 Kantar Operatörü Alımı

İstanbul işçi alımı genelinde yayınlamış olan devlet personel alımı ilanları bilgisinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan İSTAÇ birimlerinde çalıştırılmak üzere kadrolu işçi alımı yapılacaktır.

Başvuru Bilgileri Nedir?


İSTAÇ kamu işçi alımı ilanları için son başvuru tarihi 22.9.2021.

Kamu ilanları için gerekli olan başvuru işlemleri hemen aşağıda yazılı bulunan kurum sitesi üzerinden online şekilde yapılacaktır.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları


Kantar operatörü alımı ilanları kapsamı içinde başvuru yapmak isteyen bütün adayların Türk vatandaşı olması, 20 ile 45 yaş aralığında bulunması ve Sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Belediye personel alımı dâhilinde çalışmak için başvuru işleminde bulunacak kişilerin vardiyalı çalışabilmesi, kamusal haklardan mahrum olmaması, B sınıfı ehliyet belgesine sahip olması ve Devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kadrolu işçi alımı başvurusu yapmak isteyen vatandaşların en az ilköğretim mezunu olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının bulunmaması, SAP kantar ve kantar takip programlarına hâkim olması ve Askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi olması zorunludur.

Askerlik durum belgesinin bulunması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı