Canik İmar Kurumu 5683 TL Maaş İle Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Yayınlanmış olan güncel işçi alımı ilanları ile birlikte kamu kurumu içinde görevlendirilmek üzere Samsun belediyesi bünyesine iş makinesi operatörü alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 05.10.2021, 09:32 06.10.2021, 00:03
Canik İmar Kurumu 5683 TL Maaş İle Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Belediye işçi alımı ilanları ile birlikte Samsun ili Canik belediyesi içinde çalışmak isteyenlerin iş makinesi sertifikasına sahip olmaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Canik operatör alımı son başvuru tarihi 07.10.2021.

Başvurular yapmak isteyenler aşağıda yazılı mail adresine özgeçmişlerini göndermeleri gerekiyor.

canikimar@canik.bel.tr


Başvuru Şartları Nedir?


Kamu şoför alımı için başvuru düzenleyeceklerin CE-DE-G sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve çalışma hayatlarında çözüm odaklı olmaları gerekmekte.

Samsun iş ilanları için başvuru yapacakların SRC2 ve SRC4 belgelerinin olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve disiplinli ve gelişime açık olmaları gerekmekte.

Kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Canik belediyesi personel alımı başvurusu yapmak isteyen vatandaşların psikoteknik belgelerinin olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve Hızlı problem analiz etme yeteneklerinin olması gerekiyor.

Başvuru gerçekleştirecek olan tüm adayların Canik ilçesi içinde ikamet ediyor olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna alışık olmaları gerekmekte.

Görev almak için kamu kurumuna iş başvurusu yapacak olanların disiplinli ve gelişime açık olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve yoğun ve stresli iş temposuna ayak uydurabilmeleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı