Bursa Ekmek Ve Besin Sanayi Fabrikası Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Belediye güncel işçi alımı ilanları ile birlikte duyurusu yapılmış olan bilgilerde Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere ekmek dağıtım personeli alınacak.

Kamu İşçi Alımı 28.09.2021, 06:37 29.09.2021, 08:10
Bursa Ekmek Ve Besin Sanayi Fabrikası Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Kamu daimî işçi alımı ilanları için başvuru yapacak olanlar Besaş Bursa ekmek ve besin sanayii fabrikası içinde görevlendirileceklerdir.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Ekmek dağıtım işçi alımı son başvuru tarihi 30.9.2021.

Adaylar başvurularını aşağıda bulunan adres üzerinden yapmaları zorunludur.

Balat mahallesi Osb Ali Sönmez Bulvarı No: 20 Nilüfer - Bursa


Başvuru Şartları Nedir?


Bursa belediyesi işçi alımı ilanları için çalışmak amacı ile başvuracak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 ile 35 yaş aralığı içinde bulunması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Kamu personel alımı için görev yapmak isteyen vatandaşların İŞKUR sitesine kayıtlı olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve ağır vasıta ehliyetlerinin bulunması gerekmekte ayrıca askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Güncel iş ilanları dahilinde gerekli olan başvurularda bulunacakların Bursa şehrine bağlı bulunan ilçelerde oturuyor olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve SRC belgelerine sahip olmaları şartı bulunmakta.

Belediye işçi alımları için bütün başvuru sahiplerinin devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve dağıtım, lojistik gibi işlerde daha önce çalışmış olmaları gerekmekte.


Başvuru İçin Gerekli Belgeler


İşkur iş arayan belgesi

SGK hizmet dökümü

Arşiv kayıtlı adli sicil belgesi

Askerlik durum belgesi

Öğrenim belgesi

Sürücü belgesi

Yerleşim yeri belgesi

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı