Bursa Belediyesi Sınavsız 10 Sürekli İşçi Alımı

Kamu sürekli işçi alımı ilanları için açıklanmış olan iş başvurusu bilgisinde Bursa büyükşehir belediyesi içerisinde istihdam edilmek üzere 10 tane kamu personel alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 19.10.2021, 09:11 21.10.2021, 08:49
Bursa Belediyesi Sınavsız 10 Sürekli İşçi Alımı

Son dakika işçi alımı için iş başvurusu yapmak isteyen adayların emekli olmaması ve 18 yaşından büyük olmaları zorunludur.


BURSA İŞÇİ ALIMI İŞ BAŞVURUSU BİLGİLERİ


•    Çöp toplama personeli alımı için son başvuru tarihi 22.10.2021 olarak açıklandı.

•    Başvuru yapmak isteyen kişiler kurumun hizmet binasına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

bursa-isci-alim


BURSA İŞ İLANLARI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Çöp personeli alımı için başvuru yapmak isteyen kişilerin en az ilkokul mezunu olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve araç gereçlerin genel bakımlarını yapabilmeli.

2.    Çalışmak isteyen vatandaşların emeklilik şartları taşımamaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve İşçi olarak görev yapan personel, işin yapıldığı bölgede işe başlama ve iş bitimi sonrasında gerekli temizliği yapmaları gerekmekte.

3.    Kamu işçi alımı için görev almak isteyen şahısların vardiyalı olarak çalışma kapasitesine sahip olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlamalı.

4.    Tüm görev yapacak kişilerin yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın olmaları, Kamusal haklardan mahrum olunmaması ve yazılı ve sözlü iletişimlerinde iyi olmaları gerekiyor.

5.    Osmangazi belediyesi ilanları için başvuranların tercihen askerliğini yapmış olması gerekmekte.

6.    Tüm kişilerin işlerini yapmalarını engelleyecek sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı