Besaş Ekmek Üretim Kurumu Sürekli İşçi Alımı İlanları Yayınladı

Güncel kamu işçi alımı ilanları ile beraber yayını yapılan duyurularda Bursa Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan Besaş ekmek ve besin sanayii kurumu 2 adet ekmek sepetleme işçisi alımı yapacak.

Kamu İşçi Alımı 29.09.2021, 06:49 29.09.2021, 23:12
Besaş Ekmek Üretim Kurumu Sürekli İşçi Alımı İlanları Yayınladı

Son dakika kamu işçi alımı ilanları kapsamında çalışmak isteyen adayların İşkur sitesine kayıtlı olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Ekmek üretim işçi alımı son başvuru tarihi 30.9.2021.

Adaylar başvurularını aşağıda bulunan adres üzerinden yapacaktır.

Balat mahallesi Osb Ali Sönmez Bulvarı No: 20 Nilüfer - Bursa


Başvuru Şartları Nedir?


Bursa belediyesi işçi alımı başvuru işlemleri için bütün adayların 35 yaşını aşmamış olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve askerlik görevini tamamlamış olması gerekmekte.

Kamu personel alımı dahilinde başvuru düzenleyecek olanların herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemiş olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve İşkur web sitesine kayıtlı işsiz olmaları şartı bulunmakta.

Bursa iş ilanları için gerekli olan başvuruyu yapmak isteyenlerin en az lise mezunu veya dengi okul mezunu olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve vardiyalı bir şekilde ağır işlerde çalışmaya engel bir sağlık sorunlarının bulunmaması gerekiyor.

Nilüfer belediyesi işçi alımı ilanları için başvuran kişilerin endüstriyel üretim yapan firmalarda en az 5 yıl çalışmış olmak, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Bursa merkez ilçelerinde en az 5 yıldır ikamet ediyor olmaları gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı