Belediye sürekli vasıfsız işçi alımı ve başvuru bilgileri

Vasıfsız işçi alımı için yayını yapılan bilgilerde İzmir büyükşehir belediyesi içerisinde çalıştırılmak üzere 18 kadrolu kamu işçi alımı yapılacaktır. Tüm detaylar haberimizde...

Kamu İşçi Alımı 04.01.2022, 12:26 04.01.2022, 20:03
Belediye sürekli vasıfsız işçi alımı ve başvuru bilgileri

İzmir büyükşehir belediyesi tarafından açıklanmış olan daimi işçi alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin en az ilkokul mezunu olmaları gerekiyor.


İzenerji kamu işçi alımı başvuru bilgileri


Son başvuru tarihi resmi olarak 5.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvurular aşağıda yazılı internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru İçin Tıklayınız

Telefon: 0 232 411 77 00


Belediye vasıfsız işçi alımı başvuru şartları


Belediye personel alımları için başvuru yapacakların kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve depo ile ambarda bulunan malzemelerin taşınmasını sağlamalı.

İzenerji kurumu eleman alımı için görev almak isteyenlerin istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, en az ilkokul mezunu olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İzmir iş ilanları için görev almak isteyen vatandaşların mevcut ekipmanı korumak ve her an hizmete hazır hale bulundurması sağlamalı, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Kamu personeli alımı için çalışmak amacı ile başvuracakların görevlendirildikleri birimlerde çevre düzenlemesi yapması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmesi ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı