Belediye Sürekli Şoför Alımı İlanları

Kamu şoför alımı ilanları bildirisi ile birlikte yayınlanmış olan duyurularda Çanakkale Gelibolu Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere KPSS'siz şoför alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı 13.09.2021, 08:30 15.09.2021, 00:06
Belediye Sürekli Şoför Alımı İlanları

Belediye Sürekli Şoför Alımı İlanları

Kamu şoför alımı ilanları kapsamında bildirisi yayınlanmış olan duyuru işlemlerinde Çanakkale Gelibolu Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS'siz şoför alımı yapılacak.

Daimi şoför alımı ilanı için Gelibolu belediyesinin yayınladığı ilanlara başvurmak isteyenlerin C sınıf ehliyete sahip olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Çanakkale belediyesi şoför alımı için son başvuru tarihi 14.9.2021.

Çanakkale işçi alımı ilanları için aşağıda yazılı olan adres üzerinden başvuru yapılacaktır.

Camikebir mahallesi belediye caddesi No: 18 Gelibolu

Gelibolu belediyesinin yayınladığı resmi ilanın belgesi bulunmakta.


Başvuru Şartları


Sınavsız şoför alımı ilanları için başvuru yapacak olanların en az 2 yıllık B sınıfı veya C sınıfı sürücü belgesi olması, kamusal haklardan yoksun bırakılmamış olması ve Türk vatandaşı olmak.

Belediye şoför alımı ilanları için tüm başvuru sahiplerinin tercihen SRC - 2 belgesine sahip, Psikoteknik belgesi olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Belediye işçi alımı başvurusu yapmak isteyenlerin asli kusurlu olarak ölümlü ya da yaralanmalı trafik kazası yapmamış olması ve  görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Çanakkale işçi alımı için başvuru sahiplerinin ceza puanından dolayı ehliyetine el konulmamış, son 3 yılda alkollü araç kullanmaktan dolayı trafik cezası almamış olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı