Belediye Kadrolu Şoför Alımı İlanı İle 15 Personel Alınacak

Kamu şoför alımı yapılması için açıklanmış bulunan duyurularda İzmir büyükşehir belediyesi şoför alımı yapacaktır.

Kamu İşçi Alımı 07.11.2021, 09:40 09.11.2021, 07:33
Belediye Kadrolu Şoför Alımı İlanı İle 15 Personel Alınacak

Kamu daimi şoför alımı için başvuru gerçekleştirmek isteyen kişilerin ortaokul mezunu olmaları, B sınıfı ehliyet sahibi olması, SRC ve psikoteknik belgelerinin olması zorunluluğu bulunuyor.


BELEDİYE ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Kadrolu şoför alımı için son başvuru tarihi 8.11.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Başvuru için aşağıda yazılı olan internet sitesi üstünden başvuru yapamaları gerekiyor.

www.izenerji.com.tr


KAMU KADROLU ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


•    Bütün başvuru yapacak olan şahısların raporlama konularında gerekli deneyime sahip olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, koordinasyon ve takip becerisine sahip olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

•    Kamu işçi alımı geneli içinde açıklanmış olan iş ilanları için başvuru yapacak vatandaşların takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, kullanmakta olduğu aracın temizliğini yapması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

•    Belediye personel alımları için başvuru işlemlerinde bulunacakların arıza durumlarında onarımı için bilgilendirme yapması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, kullanmış olduğu aracın periyodik bakımlarını takip etmek ve bakıma götürmek ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

•    İzenerji işçi alımı için başvuru yapacakların aracı sürüş esnasında trafik kurallarına uygun olarak sürmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı