Belediye Kadrolu İşçi Alımı Yapılması İçin İş İlanları Yayınlandı

Kadrolu işçi alımı için yayınlanmış olan kamu personel alımı bilgisinde Tekirdağ Saraykent belediyesi içerisinde çalıştırılmak üzere sınavsız sürekli işçi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 28.10.2021, 07:33 29.10.2021, 13:26
Belediye Kadrolu İşçi Alımı Yapılması İçin İş İlanları Yayınlandı

Güncel işçi alımı ilanları kapsamı için açıklanmış kamu personel alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin adli sicil kayıtlarının temiz olması, ilkokul mezunu olmaları, askerlik ile herhangi bir ilişkilerinin bulunmaması ve Saraykent ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmaları gerekmekte.


ÜNİVERSİTE GÜVENLİK ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Tekirdağ belediyesi iş ilanları için son başvuru tarihi 31.10.2021 olarak bildirildi.

Tüm adayların aşağıda yazılı bulunan mail adresine özgeçmişlerini yollayarak başvuru yapmaları gerekiyor.

sirket@saray.bel.tr


ÜNİVERSİTE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Belediye Kadrolu İşçi Alımı Yapılması İçin başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Kadrolu işçi alımı için yayınlanmış olan kamu personel alımı bilgisinde yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Tekirdağ Saraykent belediyesi içerisinde çalıştırılmak üzere sınavsız sürekli işçi alımı için başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Sınavsız sürekli işçi alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Güncel işçi alımı ilanları kapsamı için açıklanmış kamu personel alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı