Belediye Güncel Temizlik Personeli Alımı İlanları Yayınlandı

Kamu temizlik görevlisi alımı ilanları kapsamında güncel olarak yayınlanmış duyurularda Arnavutköy belediyesi içerisinde çalıştırılmak üzere 7 adet sürekli işçi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı 29.09.2021, 10:41
Belediye Güncel Temizlik Personeli Alımı İlanları Yayınlandı

 

Son dakika belediye temizlik işçisi alımı ilanları için başvuru işlemlerinde bulunacak kişilerin iş tecrübesinin olması gerekiyor.


Temizlik İşçisi Başvuru Bilgileri Nedir?


Arnavutköy belediyesi daimî işçi alımı son başvuru tarihi 1.10.2021.

Başvurular için belediye başkanlığının adresine şahsen başvuru yapılması zorunludur.

Atatürk Mahallesi Ömür Sokak No: 7


Kamu İşçi Başvuru Şartları Nedir?


Belediye temizlik personeli alımı ilanları için çalışmak isteyenlerin öğrenmeye ve kendini geliştirmeleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve yoğun ve stresli iş temposu içerisinde çalışabilmelidir.

Kamu işçi alımı için bütün başvuru sahiplerinin zaman yönetimi ve planlama konularında tecrübe sahibi olmaları, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ayrıca koordinasyon ve takip becerisine sahip olmaları gerekiyor.

Bütün vatandaşların lojistik alanında deneyim sahibi olmaları, kamusal haklardan yoksun bırakılmamış olmaları ve esnek çalışma saatleri ile vardiyalı çalışma sistemlerine uyum sağlamaları gerekmekte.

İstanbul iş ilanları için tüm başvuru sahiplerinin pozitif olmaları, hizmet kültürü gelişmiş olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve 18 ile 45 yaş arasında olmaları gerekiyor.

Bütün başvuru yapacak şahısların en az ilkokul mezunu olması, görevlerini yapmalarına engel rahatsızlıklarının olmaması ve iletişim yönlerinin güçlü olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı